×
Hyrja
Profili

Ndihm per Youtube

Ndihm per Youtube

· 2 · 482

  • Postime: 29
  • Gjinia: Mashkull

ne: 25-05-2013, 21:32:41
Pershendetje miq.

Kam marr te drejtat autoriale te nje kengetari qe ti uplodoj kenget e tij ne youtube. Por shoh qe ka shum video te uploaduara ne youtube me kenget e tij, dua qe ato video te fshihen dhe te gjitha videot qe uplodohet te bllokohen automatikish nga youtube.

PSH : nqs un uplodoj nje keng te babastars ajo keng vet bllokohet, dhe pas disa minutash fshihet. Keshtu dua ta bej edhe un.

Shpresoj qe te isha i kjart.

  • Postime: 168
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-05-2013, 21:28:58
Per kete eshte Content ID, por nuk mund te aprovojne kur ke vetem nje apo disa te drejta autoriale. Te duhen shume te drejta autoriale per tu pranuar.

Suksese.

Temat e fundit