×
Hyrja
Profili

Ndihmë!!! Si të hap web-faqe falas?

Ndihmë!!! Si të hap web-faqe falas?

· 20 · 19979

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-05-2008, 13:36:49
Lexo ketu: http://www.zeriyt.com/guide-e-shpejte-per-te-krijuar-nje-faqe-personale-t39848.0.html
Ketu:
http://www.zeriyt.com/hapat-e-para/dua-te-hap-nj%C3%AB-website-personal-t35140.0.html

Ky është postimi im i parë...
Dua t'ju pyes se si mund të hap një web faqe. Falas Normalisht.
Nëse mund të më tregoni...

Respect
« Editimi i fundit: 22-08-2010, 12:06:14 nga M A X »

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-05-2008, 15:12:13
Ke një teme te tillë, lexo se cfar kanë shkruar te tjerët :)


Dua te hap një website KLIKO KETU

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-05-2008, 19:54:38
nuk kam lexuar shum sepse jam i ri ketu... U mundova pak por nuk gjeta keshtu vendosa te kerkoj ndihme ketu. Gjithsesi flm për ndihmën.

 • Postime: 675
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-05-2008, 23:42:01
mundesh me perdor nje domain falas ".tk" dhe nje host gjithashtu falas pa reklama. me kontakto per links!

 • Postime: 404

#4 ne: 21-05-2008, 20:39:50
mundesh me perdor një domain falas ".tk" dhe një host gjithashtu falas pa reklama. me kontakto për links!

Pse gjithe ky sekret pse nuk i jep linket ketu qe ti hyjne ne pune edhe personave te tjere te interesuar!

 • Postime: 675
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-05-2008, 00:28:31
nuk jap link ne kete forum

 • Postime: 404

#6 ne: 22-05-2008, 00:42:42
nuk jap link ne këtë forum


Ste kuptoj, gjithsesi nuk ka problem se nuk e kisha per veten time po per popullin!

 • Postime: 675
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 22-05-2008, 14:35:04
populli ashtu sic me ka kontaktu deri tani qe jan me shume se 4 veta mund te me kontaktoje prap ;)

#8 ne: 18-10-2008, 21:39:03
sseshte hera e pare qe hyj ketu me nevojitet se sit te hap nje FORUM falas :perqafim

 • Postime: 556
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 23-10-2008, 16:59:26

Ste kuptoj, gjithsesi nuk ka problem se nuk e kisha për veten time po për popullin!

Nese don te mashtrojsh apo shfrytezojsh nje fillestar qe eshte amator ne kete drejtim duhet te flasish me pm me te qe ta bindish, se po u tha publike u kuptua ku qendron sekreti.

Shpresoj te mos jen keto qellimet e tij por gjithsesi un keshtu e mendova.

#10 ne: 01-01-2009, 02:22:35
me falni a mund te me tregoni se si te hap nje web faqe.klm.

 • Postime: 26686
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 01-01-2009, 02:33:58

 • Postime: 74

#12 ne: 05-01-2009, 20:03:56
hap nje blog si fillim tek wordpress.com ose blogger.com

#13 ne: 09-01-2009, 11:10:03
per te hapur veb faqe hyni
www.piczo.com   | faqja.piczo.com
www.ucoz.com    | faqja.do.am   ,  .at.ua  , me shum opcione
www.freewebs.com| faqja.webs.com

dhe hyni www.tk   dhe mund qe ta ktheni secilen faqe te juajen ne .tk  kalofshi mir

 • Postime: 100
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 12-01-2009, 20:12:39
mun edhe ktu me leht osht perty.

http://www.homepage-baukasten.de/

e ke emri.de.tl

#15 ne: 22-02-2009, 14:37:30
www.dot.tk munesh me hap domain falas .tk   :)

 • Postime: 3
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 22-02-2009, 22:20:21
ka 100 menyra per kete!
nqs ke njohuri per nga gjuha e programimit,mjafton adobe photoshop&dreamweaver edhe ja del.
Nese do dicka me te thjeshte,ka shume mundesi.Nje nga me te mirat eshte WordPress per bloge te cilat kane shum sukses nese di si ti menaxhosh.S'ngelin pas as forumet.www.editboa rd.com,ose Vbulletin do ishte zgjedhje e mir.
por smund te flasim ne ajer!nese mund te percaktosh clloj webi do?

#17 ne: 03-04-2009, 14:11:49
Terenc a munesh me ma ba add ne arbenit@kosovaks.com

#18 ne: 15-04-2009, 20:19:00
nuk kam lexuar shum sepse jam i ri ketu... U mundova pak por nuk gjeta keshtu vendosa te kerkoj ndihme ketu. Gjithsesi flm për ndihmën.

 • Postime: 165
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 27-04-2009, 14:45:41
RYUY :Ptung
shendrit mer guximin dhe shkruaj vet per qka ke nevoj,dhe mjaft u lodhe me SPAM se kshu ste ndihmon dot njeri.

Gjith te mirat.

« Editimi i fundit: 27-04-2009, 15:01:31 nga M A X »

Temat e fundit