Ndihme ju lutem 404. That’s an error. The requested URL / was not found on this - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihme ju lutem 404. That’s an error. The requested URL / was not found on this

Ndihme ju lutem 404. That’s an error. The requested URL / was not found on this

· 4 · 1232

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-09-2012, 15:55:41
Ka dy dit qe nuk me hapet faqja vetem del mesazhi : "404. That’s an error.  The requested URL / was not found on this server " Me duket se e ka problemin domaini,cfare duhet te bej tek godaddy dns manager ? Ju lutem si ta zgjidh kete problem sa me pare ?
« Editimi i fundit: 21-09-2020, 00:00:20 nga InfoZ »

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-09-2012, 21:13:06
Lorenc91 ke tentuar qe te lidhesh me suportin e GoDaddy?
Provo njehere te besh delete cachen e browserit ne te cilin hap internetin.
Por kryesisht ne Cpanel keto ndryshohen ke "Advanced DNS Zone Editor" duhet te shtohet ne "A" record  IP-ja e serverit tend.
Por perpara lidhu me suportin e GoDaddy sepse mund ta bejne ata ndryshimin per ty.
« Editimi i fundit: 15-09-2012, 23:21:09 nga whitesnake »

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-09-2012, 22:46:59
I kontaktova ne skype dhe cuditerisht me than qe cdo gje eshte ne rregull por problemi nuk po zgjidhet.Per momentin me ngelet vetem te pres..

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 14-09-2012, 08:16:39
Godaddy
ka pasur probleme eshte sulmuar me Irc Ddos, nga nje Antar i anonymouse.
Edhe kan nxjerr nje njoftim ne header.
se di nese oshte rregulluar apo jo .

Temat e fundit