×
Hyrja
Profili

Ndihme ju lutem 404. That’s an error. The requested URL / was not found on this

Ndihme ju lutem 404. That’s an error. The requested URL / was not found on this

· 4 · 1048

  • Postime: 9
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-09-2012, 15:55:41
Ka dy dit qe nuk me hapet faqja vetem del mesazhi : "404. That’s an error.  The requested URL / was not found on this server " Me duket se e ka problemin domaini,cfare duhet te bej tek godaddy dns manager ? Ju lutem si ta zgjidh kete problem sa me pare ?
« Editimi i fundit: 21-09-2020, 00:00:20 nga InfoZ »

  • Postime: 956
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-09-2012, 21:13:06
Lorenc91 ke tentuar qe te lidhesh me suportin e GoDaddy?
Provo njehere te besh delete cachen e browserit ne te cilin hap internetin.
Por kryesisht ne Cpanel keto ndryshohen ke "Advanced DNS Zone Editor" duhet te shtohet ne "A" record  IP-ja e serverit tend.
Por perpara lidhu me suportin e GoDaddy sepse mund ta bejne ata ndryshimin per ty.
« Editimi i fundit: 15-09-2012, 23:21:09 nga whitesnake »

  • Postime: 9
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-09-2012, 22:46:59
I kontaktova ne skype dhe cuditerisht me than qe cdo gje eshte ne rregull por problemi nuk po zgjidhet.Per momentin me ngelet vetem te pres..

  • Postime: 89
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 14-09-2012, 08:16:39
Godaddy
ka pasur probleme eshte sulmuar me Irc Ddos, nga nje Antar i anonymouse.
Edhe kan nxjerr nje njoftim ne header.
se di nese oshte rregulluar apo jo .

Temat e fundit