Ndihme - Problem me Facebook Account! - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihme - Problem me Facebook Account!

Ndihme - Problem me Facebook Account!

· 5 · 938

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-01-2013, 21:08:08
Pershendetje!

Nuk e di nese eshte vendi i duhur per nje pyetje te tille, por kam nje goxha problem me Llogarine ne Facebook:

Logohem ne rregull, por:
- Mesazhe nuk dergoj dot (as me hapen fare)
- Kur klikoj mbi fotot qe me shfaqen ne wall, fotot nuk me hapen
- Ndryshime ne rregullimin e llogarise nuk mund ti bej

A ka patur ndonje tjeter te tille problem ? Keni ndonje ide pse vjen kjo ? ne cilen adrese te fb mund te drejtohem per ta rraportuar kete problem ?

Faleminderit

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 09-01-2013, 22:06:48

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-01-2013, 14:26:28
nderro njehere shfletues pastaj kompjuter nese eshte i njejti problem kontakto ne linkuin e me siper

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-01-2013, 16:45:29
Faleminderit per pergjigjet!

@Poshnja, ne nje fare menyre eshte e vertete kjo qe the ti, sepse une perdor google chrome, dhe kur e provova me internet explorer nuk u shfaq i njejti problem.

Ajo qe me habit eshte sepse ne chrome kete lloj problemi nuk ma shfaq me te gjitha facebook accuntet e mia, por vetem ne 2 prej tyre.

Gjithsesi me mjafton edhe kaq :) Faleminderit!

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-01-2013, 13:08:39
Ndoshta nje kontradit me Cookie pasi edhe mua me ndodhi disa kohe me pare me nje profil te fb

Temat e fundit