×
Hyrja
Profili

Ndihme - Problem me Facebook Account!

Ndihme - Problem me Facebook Account!

· 5 · 696

  • Postime: 44
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-01-2013, 21:08:08
Pershendetje!

Nuk e di nese eshte vendi i duhur per nje pyetje te tille, por kam nje goxha problem me Llogarine ne Facebook:

Logohem ne rregull, por:
- Mesazhe nuk dergoj dot (as me hapen fare)
- Kur klikoj mbi fotot qe me shfaqen ne wall, fotot nuk me hapen
- Ndryshime ne rregullimin e llogarise nuk mund ti bej

A ka patur ndonje tjeter te tille problem ? Keni ndonje ide pse vjen kjo ? ne cilen adrese te fb mund te drejtohem per ta rraportuar kete problem ?

Faleminderit

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 09-01-2013, 22:06:48

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-01-2013, 14:26:28
nderro njehere shfletues pastaj kompjuter nese eshte i njejti problem kontakto ne linkuin e me siper

  • Postime: 44
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-01-2013, 16:45:29
Faleminderit per pergjigjet!

@Poshnja, ne nje fare menyre eshte e vertete kjo qe the ti, sepse une perdor google chrome, dhe kur e provova me internet explorer nuk u shfaq i njejti problem.

Ajo qe me habit eshte sepse ne chrome kete lloj problemi nuk ma shfaq me te gjitha facebook accuntet e mia, por vetem ne 2 prej tyre.

Gjithsesi me mjafton edhe kaq :) Faleminderit!

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-01-2013, 13:08:39
Ndoshta nje kontradit me Cookie pasi edhe mua me ndodhi disa kohe me pare me nje profil te fb

Temat e fundit