Ndihme rreth Paypal - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihme rreth Paypal

Ndihme rreth Paypal

· 4 · 879

  • Postime: 18
  • Karma: +0/-0

ne: 11-05-2013, 15:19:00
Pershendetje, jame nga Kosova edhe desha te dij rreth Paypal proceduren psh. un dua te pranoj nje pages ne Paypal pra nese hapi nje account ne paypal a mjafton tja japi adresen time per te pranuar pagese apo duhet ndonje procedur?

  • Postime: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-05-2013, 22:07:59
Keto dite nje miku im nga Kosova donte te hapte nje llogari ne PayPal por nuk ishte e mundur sepse Kosova nuk eshte ne listen e shteteve qe shfaqet gjate rregjistrimit.

I sugjerova te zgjidhte vendin e rregjistrimit Shqiperine dhe te perdorte nje karte krediti Kosovare per te bere verifikimin sic thuhet edhe ketu http://www.webmaster.al/webmaster-shqiptare/5425-paypal-dhe-kosova.html

Me tha qe PayPal nuk e lejonte kete dhe ishte shume e veshtire te hapje nje llogari ne PayPal....

Nese ka nje zgjidhje per kete problem do isha shume i lumtur t'ia komunikoja mikut tim nga Kosova.

  • Postime: 18
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 12-05-2013, 12:58:16
Flm per pergjigjen po PaYoneer apo Liberty Reserve keto a funksionojn ndonjera?

  • Postime: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 12-05-2013, 15:04:56
Payoneer e ka Kosoven ne listen e rregjistrimeve keshtu qe funksionon ne Kosove,sa per LR nuk kam informacion...

Temat e fundit