×
Hyrja
Profili

Ndihme rreth Paypal

Ndihme rreth Paypal

· 4 · 610

  • Postime: 18

ne: 11-05-2013, 15:19:00
Pershendetje, jame nga Kosova edhe desha te dij rreth Paypal proceduren psh. un dua te pranoj nje pages ne Paypal pra nese hapi nje account ne paypal a mjafton tja japi adresen time per te pranuar pagese apo duhet ndonje procedur?

  • Postime: 88
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-05-2013, 22:07:59
Keto dite nje miku im nga Kosova donte te hapte nje llogari ne PayPal por nuk ishte e mundur sepse Kosova nuk eshte ne listen e shteteve qe shfaqet gjate rregjistrimit.

I sugjerova te zgjidhte vendin e rregjistrimit Shqiperine dhe te perdorte nje karte krediti Kosovare per te bere verifikimin sic thuhet edhe ketu http://www.webmaster.al/webmaster-shqiptare/5425-paypal-dhe-kosova.html

Me tha qe PayPal nuk e lejonte kete dhe ishte shume e veshtire te hapje nje llogari ne PayPal....

Nese ka nje zgjidhje per kete problem do isha shume i lumtur t'ia komunikoja mikut tim nga Kosova.

  • Postime: 18

#2 ne: 12-05-2013, 12:58:16
Flm per pergjigjen po PaYoneer apo Liberty Reserve keto a funksionojn ndonjera?

  • Postime: 88
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 12-05-2013, 15:04:56
Payoneer e ka Kosoven ne listen e rregjistrimeve keshtu qe funksionon ne Kosove,sa per LR nuk kam informacion...

Temat e fundit