Ne Cilen Bank Te Thyej Chekun e Google Adsense! - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ne Cilen Bank Te Thyej Chekun e Google Adsense!

Ne Cilen Bank Te Thyej Chekun e Google Adsense!

· 10 · 1573

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-05-2013, 18:16:46
Pershendetje te Gjithve,
Desha Te me sygjeroni nje Bank Qe mund te thyej Chekun e Google Adsense,
Pasi pashe qe ne Raifaisen Bank, Kerkon qe te kishe ne llogari diku tek 60 Euro ne llogari dhe nese mer ban nga google 60 euroshin nuk e merrje me ,
Ndersa kam degjuar qe disa banka e thyejne per diku tek rreth 15-20 Euro , Thjeshte komision.

Cilen banke perdorni ju dhe sa jan komisionet.Falemind eri!!

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 21-05-2013, 18:48:28
provo tek Banka e tiranes

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 22-05-2013, 03:27:06
BKT

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-05-2013, 18:54:31
Tek banka e tiranes me ckam degjuar nuk ben.

MAndi1 BKT sa e ka komisionin ?

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-05-2013, 04:34:10
BKT te mban vetem 15 euro cfaredo lloj shume qe ke ne cek.

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 08-06-2013, 20:11:15
@Mand1, e dorzova, 1o Euro me mbajten, por me caktuan nje kohe te gjate, 1muaj -7ose 8 jav, :O

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 09-06-2013, 17:39:53
Mbas 5 javesh shko interesohu dhe besoj se do ta ken thyer se aq zgjat zakonisht 4 5 jave.

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 09-06-2013, 22:24:16
Ok.

Shume Flm.

#8 ne: 12-06-2013, 20:46:35
Ke Raifaisen kan shume tangerllik dhe kur un hyra me taku kusheriren me xhinse te grisme, nuk me lane te hyj. Por pastaj i tregova portofolin dhe me lane te hyj.

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 19-07-2013, 06:55:07
e ne KOSOV ne cfar banke duhet ??

Temat e fundit