×
Hyrja
Profili

Ne Cilen Bank Te Thyej Chekun e Google Adsense!

Ne Cilen Bank Te Thyej Chekun e Google Adsense!

· 10 · 1310

 • Postime: 89
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-05-2013, 18:16:46
Pershendetje te Gjithve,
Desha Te me sygjeroni nje Bank Qe mund te thyej Chekun e Google Adsense,
Pasi pashe qe ne Raifaisen Bank, Kerkon qe te kishe ne llogari diku tek 60 Euro ne llogari dhe nese mer ban nga google 60 euroshin nuk e merrje me ,
Ndersa kam degjuar qe disa banka e thyejne per diku tek rreth 15-20 Euro , Thjeshte komision.

Cilen banke perdorni ju dhe sa jan komisionet.Falemind eri!!

 • Postime: 3

#1 ne: 21-05-2013, 18:48:28
provo tek Banka e tiranes

 • Postime: 116

#2 ne: 22-05-2013, 03:27:06
BKT

 • Postime: 89
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-05-2013, 18:54:31
Tek banka e tiranes me ckam degjuar nuk ben.

MAndi1 BKT sa e ka komisionin ?

 • Postime: 116

#4 ne: 26-05-2013, 04:34:10
BKT te mban vetem 15 euro cfaredo lloj shume qe ke ne cek.

 • Postime: 89
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 08-06-2013, 20:11:15
@Mand1, e dorzova, 1o Euro me mbajten, por me caktuan nje kohe te gjate, 1muaj -7ose 8 jav, :O

 • Postime: 116

#6 ne: 09-06-2013, 17:39:53
Mbas 5 javesh shko interesohu dhe besoj se do ta ken thyer se aq zgjat zakonisht 4 5 jave.

 • Postime: 89
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 09-06-2013, 22:24:16
Ok.

Shume Flm.

#8 ne: 12-06-2013, 20:46:35
Ke Raifaisen kan shume tangerllik dhe kur un hyra me taku kusheriren me xhinse te grisme, nuk me lane te hyj. Por pastaj i tregova portofolin dhe me lane te hyj.

 • Postime: 2

#9 ne: 19-07-2013, 06:55:07
e ne KOSOV ne cfar banke duhet ??

Temat e fundit