×
Hyrja
Profili

Nje ndihme per Blogger!

Nje ndihme per Blogger!

· 1 · 383

  • Postime: 44
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-11-2012, 19:34:52
Pershendetje!

A mund te me ndihmoj dikush me ndonje Video (Tutorial) apo disa udhezime per te vendosur (Facebook Fanpage Like Box) ne Bloger 2012!

Nuk po orientohem dot si dhe ku te vendos 2 Kodet qe merren nga:developers.facebook .com !

Faleminderit!

Temat e fundit