×
Hyrja
Profili

Njoftime.co - Fuqishem ne web

Njoftime.co - Fuqishem ne web

· 2 · 1901

  • Postime: 20
  • Gjinia: Mashkull

ne: 16-08-2013, 18:50:16
Je nje Individ,Kompani,Organizate Qeveritare jo qeveritare, kerkon te keshe nje faqe online te subjektit tuaj mos hezito kete jua afron vetem -- > http://www.njoftime.co/
Kompania njoftime.co sh.p.k. ka filluar punën e saj në fillim të vitit 2012, Portali i njoftimeve me një grupim profesionistësh të mirefillte në këtë fushe sjell atë që konsumatori shqiptare ka nevojë, kompania arriti të ndërtojë dhe të sjellë për individët dhe bizneset një hapësirë ku vetë ata mund të publikojnë njoftimet që duan apo të gjejnë njoftimet që u nevojiten.Gjithasht u të kenë një faqë (site) të tyre personale dhe gjithcka është 0 Euro / lekë
,pra cdo kush që kerkon të shesë apo blejë nuk paguan asgjë ,dhe kjo nuk ka për të ndryshuar kurrë e qenit falas ,kjo pra është njoftime.co, "Kënaqu me shërbimet tona"
 

« Editimi i fundit: 16-10-2020, 08:30:53 nga M A X »

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-10-2020, 08:32:26
Sic duket qenka akoma online dhe i eshte pershtatur nevojave e kerkesave te kohes.
 

Temat e fundit