Paguaj produktet me sms (nga telefoni) - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Paguaj produktet me sms (nga telefoni)

Paguaj produktet me sms (nga telefoni)

· 3 · 774

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull

ne: 01-08-2011, 16:07:28
Besoj se te gjith e keni kuptuar se per qfar e kam fjalen, dua ndonje kompani qe ofron pages te produkteve p.sh te kengeve permes sms.

Ndonje kompani qe nuk kerkon 50% te parave lol se nuk dua te ofroj gjera te shtrejtaa qmimet do te jen te liraaa, mbasi nuk po pretendoj te fitoj diqka shum te madhe nga kjo, perpos te themi qe i gjith mundi sado pak te paguhet.


Gjithsesi jam i interesuar per kompanit qe perfshin neper pakot e tyre edhe, Shqiperin, Kosoven & Maqedonin.

  • Postime: 27112
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-08-2011, 00:27:28
Nuk e di nese ka sherbime te tilla aktualisht ne vendet tona. Ndryshe ndodh ne Afrike, ku sipas nje raporti te gazetes britanike Guardian, pagesat me celular po e ndryshojne rrenjesisht jeten e njerezve dhe ekonomine ne ato vende.
Mbase te ne nuk ka ndodhur dicka e tille sepse sistemi bankar punon mire, po ashtu dhe infrastruktura eshte pak a shume ne rregull. Keshtu qe kompanite e celulareve s'shohin ndonje treg potencial per te investuar ne fushen e pagesave me ane te celularit.

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-08-2011, 01:35:12
Po vertet, veqq kur ta mendosh eshte me sigurt tblesh permes telefonit se sa kredit kartelave se shum njerez kan frig, dhe shum te tjer skan +18 keshtu qe gjeja me e leht dhee qe skerkon shum pun eshte pagesa permes sms.

Shpresoj qe se shpejti tkemi diqka te till edhe ne ktu lol :)

Temat e fundit