Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj.... - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

· 1 · 726

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0

ne: 07-05-2012, 03:38:10
Hap gmail.com dhe  me vjen nje mesazh nga  google Adsense  Me  adres e ksaj faqe   www.google.com/dfp   nuk e di nese i ka ardhur ndonjerit nga ju , me duket pak a shum si google adsense per reklama gjithsesi do doja te pyes ndonjerin  qe  e ka pare dhe ja di ksaj pune , kush mund te me ndihmoj te me shpjegoj per cfare sherben dhe si , dhe  a prish pune per ndonje gje apo rregullon... Ju faleminderit

Temat e fundit