×

Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

· 1 · 497

  • Postime: 65
BrunoX
ne: 07-05-2012, 03:38:10
Hap gmail.com dhe  me vjen nje mesazh nga  google Adsense  Me  adres e ksaj faqe   www.google.com/dfp   nuk e di nese i ka ardhur ndonjerit nga ju , me duket pak a shum si google adsense per reklama gjithsesi do doja te pyes ndonjerin  qe  e ka pare dhe ja di ksaj pune , kush mund te me ndihmoj te me shpjegoj per cfare sherben dhe si , dhe  a prish pune per ndonje gje apo rregullon... Ju faleminderit
 

Pershendetje Zeriyt!

Nisur nga MoniqueRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 25-03-2019, 20:29:23
nga Monique
Pershendetje..a mund te me japi njeri keshille???????

Nisur nga ervjun85Rubrika Diskutime

Postimi i fundit 26-10-2013, 22:04:12
nga ervjun85
Pershendetje. Mund te Di per ne qe jetojme ne shqiperi..`ADSENSE`

Nisur nga BrunoXRubrika Si te fitosh para online

Postimi i fundit 27-03-2012, 23:53:12
nga BrunoX
pershendetje

Nisur nga atom smasherRubrika Mix

Postimi i fundit 02-02-2012, 18:05:56
nga Berni
Pershendetje!!

Nisur nga SweetAntoniaRubrika Café "Zerion" ツ

Postimi i fundit 20-10-2011, 12:56:10
nga Lefter