Pyetje Per Adsense - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pyetje Per Adsense

Pyetje Per Adsense

· 5 · 843

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

ne: 23-04-2013, 14:10:04
pershendetje deri dje i kam pas parat e ngrira ( Hold on ) pasi nuk me kishte ardhur Pin-i akoma , dje me erdhi dhe e vendosa pin dhe u zhbllokuan parat . pyetja qe kam une eshte a do niset cheku kete muaj pasi aty ma nxjerr ( This payment will be issued before April 30 if there are no holds on your account.) pra qe do niset para dates 30 nese parat nuk jan te ngrira , por problemi eshte se un e kam pas Hold on deri dje .

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 23-04-2013, 14:21:45
Ore po ketu nuk eshte suporti i adsense, dorgohu atyre nje email edhe mere nje pergjigje, sakte edhe qarte.

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 23-04-2013, 19:56:54
Para dates 30 do niset per sa kohe nuk ka ndalesa ne accountin tend.

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 23-04-2013, 20:11:00
Faleminderit Aldo .
 gjith te mirat

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-04-2013, 20:56:04
Une nuk kuptova nje gje me kete google adsense  2 her qe me ka dergu leter mi dergoi  2 here nga 50€ reklame, me mire do i shfrytezoja po te mi niste lek ne valute se sa thjesht per perdorim reklame  ^o)

Temat e fundit