×
Hyrja
Profili

Pyetje Per Adsense

Pyetje Per Adsense

· 5 · 601

  • Postime: 6

ne: 23-04-2013, 14:10:04
pershendetje deri dje i kam pas parat e ngrira ( Hold on ) pasi nuk me kishte ardhur Pin-i akoma , dje me erdhi dhe e vendosa pin dhe u zhbllokuan parat . pyetja qe kam une eshte a do niset cheku kete muaj pasi aty ma nxjerr ( This payment will be issued before April 30 if there are no holds on your account.) pra qe do niset para dates 30 nese parat nuk jan te ngrira , por problemi eshte se un e kam pas Hold on deri dje .

  • Postime: 3

#1 ne: 23-04-2013, 14:21:45
Ore po ketu nuk eshte suporti i adsense, dorgohu atyre nje email edhe mere nje pergjigje, sakte edhe qarte.

  • Postime: 6

#2 ne: 23-04-2013, 19:56:54
Para dates 30 do niset per sa kohe nuk ka ndalesa ne accountin tend.

  • Postime: 6

#3 ne: 23-04-2013, 20:11:00
Faleminderit Aldo .
 gjith te mirat

  • Postime: 1439
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-04-2013, 20:56:04
Une nuk kuptova nje gje me kete google adsense  2 her qe me ka dergu leter mi dergoi  2 here nga 50€ reklame, me mire do i shfrytezoja po te mi niste lek ne valute se sa thjesht per perdorim reklame  ^o)

Temat e fundit