Pyetje rreth Google ads - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pyetje rreth Google ads

Pyetje rreth Google ads

· 3 · 612

  • Postime: 4
  • Karma: +0/-0

ne: 22-04-2013, 00:13:52
 Prsh cuna , doja te dija nga ju qe jeni me shume te informuar lejohet te vendosesh reklama te google ads ne nje webfaqe me lojera ? Flm

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 22-04-2013, 15:59:21
Mesa e di une po Lejohet...:

  • Postime: 8
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 22-04-2013, 18:32:06
shiko ne llogarine adsense aty ku jane opsionet qe aplikon edhe per adsense per video edhe per games

Temat e fundit