Shes website PERRALLASHQIP.ORG - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Shes website PERRALLASHQIP.ORG

   Shes website PERRALLASHQIP.ORG

  · 4 · 827

  • Postime: 2
  • Karma: +0/-0

  ne: 04-11-2022, 15:30:07
  Shes website https://perrallashqip.org

  Mbi 4 vjet domain
  Mbi 60.000 klikime mujore
  Aktualisht ben leke nga reklama shqiptare dhe te huaja. boost.al mgid.com adsterra.com
  I bere me wordpress, shume i lehte per tu perdorur. Dhe ka mbi 500 postime.

  Ne shitje perfshihen
  rrjetet sociale dhe list me adresa e-maile qe bejne subscriebe ne website
  https://www.facebook.com/PerrallaneShqip
  https://www.facebook.com/perrallashqip

  https://www.facebook.com/groups/perrallashqip

  https://www.pinterest.com/perrallashqip
  https://www.instagram.com/perrallashqiporg
  https://www.youtube.com/c/perrallashqip
  https://twitter.com/perrallashqip


  Kontaktoni vetem ne whatsapp 00355 68 880 7733
  Mund te ndrrohet dhe me benz jo me te vjeter se 2006
  « Editimi i fundit: 04-11-2022, 23:15:08 nga M A X »

  • Postime: 28654
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 04-11-2022, 23:10:59
  Do te keshilloja te vendosje dy gjera per te lehtesuar shitjen tek te interesuarit.

  1. Nje screenshot te Google analytics per te vertetuar trafikun
  2. Sa para fiton aktualisht me reklamat qe ke vendosur

  • Postime: 28654
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 08-11-2022, 23:39:43
  Mire fare. Uroj te gjesh ndonje te interesuar.

  Temat e fundit