Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 08-11-2022, 23:39:43 »

Mire fare. Uroj te gjesh ndonje te interesuar.
Postuar nga: M A X
« ne: 04-11-2022, 23:10:59 »

Do te keshilloja te vendosje dy gjera per te lehtesuar shitjen tek te interesuarit.

1. Nje screenshot te Google analytics per te vertetuar trafikun
2. Sa para fiton aktualisht me reklamat qe ke vendosur
Postuar nga: Rimias
« ne: 04-11-2022, 15:30:07 »

Shes website https://perrallashqip.org

Mbi 4 vjet domain
Mbi 60.000 klikime mujore
Aktualisht ben leke nga reklama shqiptare dhe te huaja. boost.al mgid.com adsterra.com
I bere me wordpress, shume i lehte per tu perdorur. Dhe ka mbi 500 postime.

Ne shitje perfshihen
rrjetet sociale dhe list me adresa e-maile qe bejne subscriebe ne website
https://www.facebook.com/PerrallaneShqip
https://www.facebook.com/perrallashqip

https://www.facebook.com/groups/perrallashqip

https://www.pinterest.com/perrallashqip
https://www.instagram.com/perrallashqiporg
https://www.youtube.com/c/perrallashqip
https://twitter.com/perrallashqip


Kontaktoni vetem ne whatsapp 00355 68 880 7733
Mund te ndrrohet dhe me benz jo me te vjeter se 2006