Si mund ti beje temat me prapashtesen html? - Albwebmaster

×
Hyrja
Profili

Si mund ti beje temat me prapashtesen html?

Si mund ti beje temat me prapashtesen html?

· 2 · 432

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-05-2011, 23:32:14
Kam vene re disa faqe si eshte dhe ZY se linket mbarojne me html por e kam vene re dhe ne WP cfare duhet te be dhe une qe te marin prapashtesen html hmmmmm:
E kam kerkuar ne SMF por edhe ne WP dhe nuk kam gjetur as gje  :-[
« Editimi i fundit: 15-05-2011, 23:37:49 nga M A X »

  • Postime: 26710
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-05-2011, 23:40:12
Ne perdorim nje mod nga SEO4SMF, qe ndoshta s'eshte aq aktual me. Ndersa ti perdor mode te tjere per SMF qe jane me te rinj dhe keto sic duket e kane kete gje. Por ne te vertete prapashtesa .html ne url s'ka asnje lloj rendesie. Prandaj nuk ia vlen te humbesh kohe me kete gje. Mbaji url-te ashtu sic i ke sepse jane ne rregull, por mbi te gjitha sepse s'eshte mire t'i ndryshosh shpesh.

Temat e fundit