toskEgege - Të gjitha të fundit nga Shqipëfolësit e Evropës juglindore. - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

toskEgege - Të gjitha të fundit nga Shqipëfolësit e Evropës juglindore.

toskEgege - Të gjitha të fundit nga Shqipëfolësit e Evropës juglindore.

· 2 · 576

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 04-10-2020, 12:44:31
toskEgege - Platforma që i mbledh të gjithë shqipfolësit prej Prishtinës e Medvegjës deri në Tuz e Athinë!
--
toskEgege - është krijuar për të mbledhur dhe kategorizuar web-lidhjet nga të gjithë shqipfolësit e Evropës Juglindore – duke përfshirë diasporën.

Misioni ynë është që t’i afrojë të gjithë shqiptarët, duke u dhënë hapësirë të barabartë si atyre nga Prishtina, Tirana, Medvegja, Shkupi, Tuzi i Malit të Zi, etj.

Thënë më thjesht, të gjitha lajmet për shqiptarët e Evropës Juglindore tani mund t’i lexoni në një platformë të vetme, e të cilat mund t’i ndani sipas kategorisë apo shtetit.

Kategoritë janë të ndara në: Lajmet më të fundit; Lajmet më të votuara; Lajme të përgjithshme, Lajmet nga shtetet e Ballkanit ku jetojnë shqiptarët dhe diaspora. Platforma po ashtu ofron edhe një ballinë automatike, ku mund t’i ndiqni të gjitha portalet kryesore në gjuhën shqipe.

Komuniteti
Me një vizion të vetëm që shqiptarët të bashkohen përmes internetit dhe të jenë të përditësuar me informacionet për shqiptarët kudo që jetojnë, ideja është që të krijojmë një komunitetit ku mund të shprehet mendimi i lirë, të shpërndahen lidhjet, të komentoni e të votoni gjëra më interesante në webin shqiptar! 👐

👇👇👇

https://www.toskegege.com/

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-12-2020, 10:15:34
Portali eshte punuar ne menyre shume profesionale dhe ka dale shume bukur. Mund te pyes se cfare perdorni ne backend per te bere te mundur gjithe ate pune? Eshte software i punuar vete apo perdorni dicka te gatshme? Se dyti, artikujt vendosen manualisht apo ne menyre automatike?

Mua me pelqen si koncept, por sa mund te kete sukses kete nuk di ta them. Uroj te ju eci gjithesesi.
 

Temat e fundit