Univerziteti ne shtepin tuaj : Websites Programming Business iOS Development ... - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Univerziteti ne shtepin tuaj : Websites Programming Business iOS Development ...

Univerziteti ne shtepin tuaj : Websites Programming Business iOS Development ...

· 2 · 2981

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 11-09-2013, 00:58:03
Misioni ynë është për të sjellë arsim Teknologji përballueshme për njerëzit kudo, në mënyrë për të ndihmuar ata të arritur ëndrrat e tyre dhe për të ndryshuar botën.

http://www.teamtreehouse.com/
  • Postime: 174
  • Karma: +0/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-11-2013, 18:31:45
 ^o) Une perdorur google translate, perkthyer shqip tekst.

Temat e fundit