×
Hyrja
Profili

Webfaqe e re sportive - pak me ndryshe

Webfaqe e re sportive - pak me ndryshe

· 6 · 771

  • Postime: 45

ne: 30-07-2013, 03:32:20
Pershendetje.

Doja te ju prezantoja faqen me te re sportive te hapur se fundmi - Analiza Sportive

Eshte nje faqe e cila poston enkas analiza sportive (nuk kam pare faqe te tilla shqip, pra te postojne VETEM analiza).

Si ju duket ideja? Pres komente.

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-07-2013, 17:20:53
Urime Dardan, por besoj se eshte e veshtire te mbash nje faqe te tille ! Duhet te kesh nje staf qe te shkruaj lajmet unike dhe te jene te informuar per cdo ndeshje apo event sportiv!

Uroj te mos jete si mijra faqe qe hapen dhe mbyllen brenda vitit!

  • Postime: 45

#2 ne: 30-07-2013, 19:58:28
Pershendetje Url. Faleminderit per komentin. Faqja eshte ne nje faze testuese. Po shikojme interesimin, mundesite e te gjitha. Ne te ardhmen, nese e shohim se ka kapacitet per te u zhvilluar do te kerkojme autor per faqen, po momentalisht jemi vetem ne 2 pronaret. Sigurisht, kush deshiron te shprehet e ka mundesine (deri tani ne fakt kemi pasur disa te interesuar). Gjithcka po ecen mire dhe besoj qe shpejt do te zgjerojme stafin.

Faleminderit dhe njehere, respekte.

  • Postime: 89
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 31-07-2013, 19:43:05
Sic thote edhe url, nese ti deshiron ta mbesh kete faqe me rreth 200 vizita unike, sbesoj se e ke te veshtire ta manaxhosh me ate, shokun tend, por nese deshiron qe te behesh nje faqe lider ne kete lloj . duhet patjeter te gjesh ndonje gazetar, qe ka permisa per gazetar sportiv, edhe ta paguash , qe te mund te ecesh perpara.


Gjthsesi suksese.

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 22-04-2019, 20:48:51


Uroj te mos jete si mijra faqe qe hapen dhe mbyllen brenda vitit!
Mjerisht po

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-04-2019, 21:08:58
Vetem 6 vite kane kaluar qe atehere  :P

Temat e fundit