×
Hyrja
Profili

Webmaster.al po sulmohet?

Webmaster.al po sulmohet?

· 39 · 3374

 • Postime: 275
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 11-10-2010, 22:09:41
kur nje forum sulmohet, kjo do te thote se eshte ne rruge shume te mire.Ka ze edhe vlere.

sidoqofte kjo mund te ndoth per shume arsye, mjafton qe forumi te kete njerez te afte ta mbrojn nga keto sulme.

 • Postime: 229

#26 ne: 11-10-2010, 22:10:42
Ajo faqe gjithe kohen esht offline. dhe un per veti zor qe do futem me tek ajo faqe. por problemi eshte se nuk kemi ndonje forum tjeter te mire per webmaster?!
Ne fillim qe i fresket e me vlere...muajt e fundit te njejtat postime pavler. Me jave ne disa board ska risi.  Kto e bejn me te mirin...? Po sjellja e stafit?

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 11-10-2010, 22:20:27
hajde te hapim nje faqe superprofesionista.al LOL LOL ose shakro ate e shkarko kete kur te gjitha jo vetem jane konrabande por asnje faqe nuk kam pere qe te perputhet me emrin qe mbane edhe vetem sa i bllokojne kote, per tu prishur pune te tjerve.

Poshnja je i PAPAME plako LOL,si te shkoje n'men kjo superprofesionista. al mor plak.

Duhet me shku me e zone direkte kete domain,se na e zejne POCAT e 2010 pastaj LOL

#28 ne: 19-01-2011, 15:29:21
webmaster.al ditet e fundit eshte teper i ngadalte e shpesh nuk hapet hic.

 • Postime: 57
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 19-01-2011, 15:52:06
100% informacion i sakt "Po sulmohet"

 • Postime: 26672
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 19-01-2011, 15:56:05
100% informacion i sakt "Po sulmohet"

Sigurte? Nga e di ti? Une dje dhe sot kam vene re se ka vonesa ne hapje ose s'hapet fare.

 • Postime: 260

#31 ne: 19-01-2011, 16:18:09
Me shume ofline se online, sme duket serioze dhe nenvleftesohet ne kete fare mase.

 • Postime: 57
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 19-01-2011, 16:55:18
Sigurte? Nga e di ti? Une dje dhe sot kam vene re se ka vonesa ne hapje ose s'hapet fare.

Jam i informuar, i njoh personat qe jan duke sulmuar, vetem se nuk e di arsyjen pse po e bejn?!

 • Postime: 116

#33 ne: 20-01-2011, 01:45:59
Siduket do jet i njejti person qe i beri hacked...por tashme po e sulmon ne ddos, gjithsesi do thoja nuk ja vlen te sulmosh faqet shqiptare nqs je Shqipo.. ke faqe greke, serbe nqs doni me nxjer inat.

 • Postime: 1159
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 21-01-2011, 10:12:17
Ka probleme dhe PROBLEME. Nga te voglat dalin disa te medha qe s'ta pret mendja. Por jam i mendimit se se paku nje njoftim ne Twitter apo FB duhet ta japin se cfare po ndodh. Kane twitter keta, btw?

kane llogarine e WM.AL ketu: http://twitter.com/#!/webmaster_al

 • Postime: 1159
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 21-01-2011, 10:16:44
ne Twitter shkruan keshtu
Citim
Nese nuk keni akses ne WM.al ka shume mundesi qe ju eshte perjashtuar IP-ja, dergoni nje DM ketu me username dhe IP-ne tuaj

tek llogari e WM.AL: http://twitter.com/webmaster_al
« Editimi i fundit: 21-01-2011, 11:00:04 nga M A X »

 • Postime: 229

#36 ne: 25-01-2011, 15:59:04
ne Twitter shkruan keshtu
tek llogari e WM.AL: http://twitter.com/webmaster_al

Une kam akses ne forum vetem temat nuk hapen hic...ndodh vetem te une keshtu?

Citim
Nese nuk keni akses ne WM.al ka shume mundesi qe ju eshte perjashtuar IP-ja, dergoni nje DM ketu me username dhe IP-ne tuaj

 • Postime: 116

#37 ne: 08-01-2020, 09:05:11
Cu be me webmaster.al ?

 • Postime: 229

#38 ne: 08-01-2020, 12:31:08
Cu be me webmaster.al ?
Prej vitesh i mbyllur dhe mban ket njoftim

Kodi: [Zgjidh]
Tuwi rekomandoi nje under construction page kshuqe here it is ...

Temat e fundit