ZERIYT - qfar po ben me Private Message ??? - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

ZERIYT - qfar po ben me Private Message ???

ZERIYT - qfar po ben me Private Message ???

· 3 · 2704

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

ne: 28-09-2013, 15:11:02
E keni prishur forumin krejt duke u mundu me modernizu faqen... Bohuni klasik,qfar osht ky problem ni PRIVATE MESSAGE sun e dergon me ate kod verifikimi... Ka mbi 10 her qe shkruj kodin apet nuk del gjo... Meruni me ket problem dhe zgjidheni

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-09-2013, 16:27:45
E keni prishur forumin krejt duke u mundu me modernizu faqen... Bohuni klasik,qfar osht ky problem ni PRIVATE MESSAGE sun e dergon me ate kod verifikimi... Ka mbi 10 her qe shkruj kodin apet nuk del gjo... Meruni me ket problem dhe zgjidheni

Persh Shoku,

me duket qe duhet te kesh rreth 50 postime ne forum si anetar, qe te mundesohet mundesia per te derguar mesazhe private...
Kjo eshte bere per ta mbrojtur forumin nga rreklamat, spam, junk, etj.

Cdo te mire..

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-09-2013, 21:49:03
perse te duhet te dergoshe mesazhe private kur shume mire mund te hapesh nje teme nese ke nevoje per ndihme  ;)

Temat e fundit