×
Hyrja
Profili

ZERIYT - qfar po ben me Private Message ???

ZERIYT - qfar po ben me Private Message ???

· 3 · 2437

  • Postime: 3

ne: 28-09-2013, 15:11:02
E keni prishur forumin krejt duke u mundu me modernizu faqen... Bohuni klasik,qfar osht ky problem ni PRIVATE MESSAGE sun e dergon me ate kod verifikimi... Ka mbi 10 her qe shkruj kodin apet nuk del gjo... Meruni me ket problem dhe zgjidheni

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-09-2013, 16:27:45
E keni prishur forumin krejt duke u mundu me modernizu faqen... Bohuni klasik,qfar osht ky problem ni PRIVATE MESSAGE sun e dergon me ate kod verifikimi... Ka mbi 10 her qe shkruj kodin apet nuk del gjo... Meruni me ket problem dhe zgjidheni

Persh Shoku,

me duket qe duhet te kesh rreth 50 postime ne forum si anetar, qe te mundesohet mundesia per te derguar mesazhe private...
Kjo eshte bere per ta mbrojtur forumin nga rreklamat, spam, junk, etj.

Cdo te mire..

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-09-2013, 21:49:03
perse te duhet te dergoshe mesazhe private kur shume mire mund te hapesh nje teme nese ke nevoje per ndihme  ;)

Temat e fundit