iKeyboard – Një tastierë virtuale për iPad-in tuaj - Apple Computer, Inc.

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

iKeyboard – Një tastierë virtuale për iPad-in tuaj

· 1 · 334

iKeyboard – Një tastierë virtuale për iPad-in tuaj

· 1 · 334

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 19-05-2011, 15:46:16
  Mangësia më e madhe e kompjuterëve tableta, si iPad i prodhuesit Apple, është kufizimi i mundësisë për të shkruar në tastierën e vet virtuale. Fatmirësisht, Kickstarter Cliff Thier ka dizajnuar një prodhim të shkëlqyer për t’i dhënë zgjidhje kësaj çështjeje – iKeyboard.

  Në shikim të parë, ju mund ta shihni atë si një tabletë të re dhe jo si një shtojcë. iKeyboard është “një mbulim i hollë dhe i lehtë që kapet në ekranin e iPad; mbulesa ka dritare të veçanta që i mbulojnë të gjitha sustat virtuale në tastierën që paraqitet në ekran, në iPad.” Tashmë ky projekt është duke u financuar dhe do të jetë së shpejti i gatshëm në treg. /pcworld.al

  ikeyboard

  Temat e fundit