MSN Messenger për Mac në 2010 - Apple Computer, Inc.

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

MSN Messenger për Mac në 2010

· 1 · 489

MSN Messenger për Mac në 2010

· 1 · 489

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 29-12-2009, 18:47:11
  MSN Messenger për Mac në 2010

  Pasi që gjatë vitit 2009 nuk ka arritur të paraqitet MSN Messenger për Mac, vijnë fjalë të forta se kjo gjë megjithatë do të ndodhë gjatë vitit 2010.

  Megjithatë, në pyetje është aplikacioni të cilin e përdorin një numër shumë i vogël i përdoruesve, prandaj edhe ata deri më tani sigurisht kanë hequr dorë nga pritja e këtij përditësimi.

  Përditësimi për aplikacionin MSN të kompanisë Microsoft do të duhej të sillte me vete video dhe audio mbështetje për shfrytëzuesit e Mac.

  Informacioni për shtyrjen i ka dëshpëruar ata të cilët u kujtohet një paralajmërim i ngjashëm nga viti 2008 kur ishte thënë bindshëm se ky aplikacion për Mac do të vinte gjatë vitit 2009.

  Ekipi zhvillues i MSN për Mac pohon se përditësimi do të vjen në muajin mars dhe me vete do të sjell karakteristika të cilat do të dëshmojnë se pritja ia ka vlejtur. /telegrafi/

  Temat e fundit