Steve Jobs heq dor si CEO i Apple - Apple Computer, Inc.

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Steve Jobs heq dor si CEO i Apple

· 6 · 475

Steve Jobs heq dor si CEO i Apple

· 6 · 475

 • Postime: 95
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 25-08-2011, 02:00:55

  • Postime: 11
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 25-08-2011, 17:32:46

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 29-08-2011, 13:07:58
  Steve Jobs, i brishtë dhe thatanik

  Steve Jobs duket tmerrësisht i brishtë në foton e parë që nga largimi i tij si shef ekzekutiv i “Apple” javën e kaluar.
  Kjo foto, e bërë jashtë shtëpisë së Jobs në Kaliforni, ka shtuar frikën se bashkëthemeluesi i Apple po humb betejën 8-vjeçare me kancerin në pankreas.

  56-vjeçari nuk përmendi arsye shëndetësore në letrën e tij të largimit drejtuar bordit të “Apple”.

  Jobs iu nënshtrua një transplanti të mëlçisë para dy vitesh në një tentativë për të parandaluar përhapjen e sëmundjes. /top channel

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 29-08-2011, 13:10:21
  Bobo, shihni sa i mbaruar qe eshte.
  Ky e ka pritur fundin dhe i ka harxhuar te gjitha energjite per te lene nje emer te madh nga prapa, qe per shume kohe te mos harrohet. Secili ka prioritetet e tij e Jobs duket se ka zgjedhur e lere emer ne histori.

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #4 ne: 29-08-2011, 22:24:16
  Bobo, shihni sa i mbaruar qe eshte.
  Ky e ka pritur fundin dhe i ka harxhuar te gjitha energjite per te lene nje emer te madh nga prapa, qe per shume kohe te mos harrohet. Secili ka prioritetet e tij e Jobs duket se ka zgjedhur e lere emer ne histori.

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 29-08-2011, 23:21:19
  Duan te thone qe ajo foto eshte e modifikuar dhe jo reale?
  Hej, pranojeni, Jobs eshte gjeni, por me nje kembe ne varr. kaq.

  Temat e fundit