Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Aplikacione, iOs, Android

M A X
15-03-2011, 13:30:03

Si të fotografohet me celular?

Celularët e sotëm në mase të madhe posedojnë fotoaparate solide digjitale dhe me pak mund fotografitë e bëra me ta mund të janë shumë të përdorshme, nëse do t’i keni parasysh këto këshilla.Me këto këshilla të cilat do t’i merrni fotografitë që do të bëni me celularin tuaj do të janë shumë më të ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Stellina, Trendafili i kuq

Celulari i parë i historisë

stellina
10-08-2022, 00:35:46
Ky Martin-Cooper-with-his-first-cell-phone-that-he-built-at-Motorola-in-1973-Source-Martin.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Syrgjyn, BeRni

Celulari i parë egziston nga viti 1922

stellina
10-08-2022, 00:33:38
Sigurisht 🙄
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
29-09-2019, 22:42:21

Si te formatojme nje telefon android

Para se ta formatoni celularin tuaj duhet te dini qe do te fshihet gjithqka qe keni ne te si per shembull fotot, videot, muzikt, programet e shkarkuara, numrat, sms, etj keshtu qe ju duhet qe ti ruani diku tjeter para se ta formatoni. Nese keni nje karte memorie micro sd fotot dhe videot do te r...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
23-11-2012, 15:22:41

Samsung telefona me ekran elastik.

Edhe pse duket sikur është lënë disi në hije nga mediat, ndryshe nga sa ndodh kur prezantohen produktet e Apple, kompania Samsung ka arritur të jetë një konkurrent shumë i fortë në fushën e smartphone-ve. Madje vitin tjetër ata do të sjellin një produkt që pritet të tronditë tregun e celularëve....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
16-05-2012, 13:45:23

iPhone më i shituri në Japoni

JAPONI- Sipas rezultateve të hulumtimit të kryer nga MM Research, iPhone gjatë vitit të kaluar ishte smartphone më i shitur në Japoni. Gjatë vitit të kaluar Apple shiti 7.25 milion ekzemplarë në tregun japonez duke zënë 30% të mbarë tregut.Gjithashtu, edhe në tregun e përgjithshëm të celularëve ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe