Apple iPhone 4S vs Samsung Galaxy S II - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Apple iPhone 4S vs Samsung Galaxy S II

Apple iPhone 4S vs Samsung Galaxy S II

· 1 · 548

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 05-10-2011, 23:26:44
Celulari më i ri i Apple, iPhone 4S është paraqitur në treg. Ka entuziazëm e ka skepticizëm në këtë drejtim, dhe pavarësisht kësaj Digital Trends plotësoi dëshirën e disave që po kërkojnë të mësojnë se çka ofron Apple iPhone 4S në krahasim me liderin ekzistues të deritanishëm (në aspektin e specifikave) Samsung Galaxy S II.
Modeli më i ri, të cilin ua nxorën sot prej hundëve duke ju lodhur me informacione, duket se do të paraqitet në treg tek pas datës 14 tetor kur do të dërgohet në SHBA, Kanada, Britani të Madhe, Gjermani dhe Japoni për shitje. 22 shtet tjera do të pajisjen me 28 tetor, por deri tani pak prej portaleve kanë arritur të fusin duart në të dhe ta testojnë, por Digital Trends ka postuar një tabelë që krahason specifikat mes dy celularëve ku shihet një ngjashmëri shumë e madhe mes të dyve në anën e specifikave e mesa duket do të mbetet çështje shije. http://www.pcworld.al/analiza/5584-Apple-iPhone-Samsung-Galaxy.html

Temat e fundit