Blerësit e kënaqur me HTC në Windows Phone 7 - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Blerësit e kënaqur me HTC në Windows Phone 7

Blerësit e kënaqur me HTC në Windows Phone 7

· 1 · 396

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 04-11-2010, 10:26:06
HTC thotë se ka arritur të tejkalojë pritjet e kompanisë me shitjet e telefonave të ri të cilët bazohen në Windows Phone 7.

Modelet e telefonave si HTC HD7 apo HTC Mozart tashmë janë duke u shitur edhe në Gjermani e Australi, përmes operatorëve O2 dhe Telstra. Për këto modele të reja, HTC ka deklaruar se ka pasur probleme me kërkesën, pasi që e njëjta ka tejkaluar pritjet e këtij prodhuesi të mirënjohur.

Në anën tjetër, merret vesh se kërkesë të madhe ka pasur edhe për modelet e telefonave të prodhuar nga Samsung dhe LG, mirëpo për këto modele thuhet se entuziazmi i konsumatorëve është në rënie.

Ndërsa krijuesi i platformës mobile, kompania Microsoft thotë se besimi për suksesin e këtij sistemi operativ të dedikuar për telefonat mobil është i madh, sidomos duke pasur parasysh reagimin pozitiv të tregut në Evropë dhe Australi. / Telegrafi /

Temat e fundit