Galaxy S II vs. Motorola Droid Bionic - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Galaxy S II vs. Motorola Droid Bionic

Galaxy S II vs. Motorola Droid Bionic

· 1 · 517

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-06-2011, 11:10:41
Cili nga këto dy smartphone dybërthamorë që kanë sistemin Android do të jetë më i shitur?
Samsung Galaxy S II dhe Motorola Droid Bionic kanë marrë mjaft shumë vëmendje, së paku në fillim të këtij viti dhe ndërmarrja që analizon median shoqërore, Mashwork, deshi që të gjejë se cili smartphone do të fitojë në treg.

Ndërmarrja e re dëshoiroi, “A do të mund të parashikonim shitjet e telefonit duke u bazuar në bisedat online?” Për të qenë të sigurtë, duhet të presim derisa të dy telefonat do të lëshohen gjatë kësaj vere. Samsung Galaxy S II është përfolur që do të dalë më 29 korrik në Sh.B.A., ndërsa Motorola cicëroi për Droid Bionic: “..., Droid Bionic është duke ardhur dhe u propozua për lëshim veror.”/pcworldalbanian

Temat e fundit