HTC Touch -du icik ndihm - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

HTC Touch -du icik ndihm

HTC Touch -du icik ndihm

· 2 · 796

  • Postime: 2417
  • Karma: +6/-1
  • Gjinia: Femer

ne: 28-03-2008, 15:15:34
do me ndihmoj dikush me ket cel. se qeka shum e komplikume s'e di me fus as muzik e as zile e as dreq e as shejton nuk fus dot

di njeri me e perdor ket cel. se un për vete s'e di fare... e futa diskun ta instaloja prap mjep probleme.  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-03-2008, 09:45:53

Temat e fundit