Lind një celular i ri me tastierë QWERTY - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lind një celular i ri me tastierë QWERTY

Lind një celular i ri me tastierë QWERTY

· 1 · 562

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-01-2011, 00:15:59
Javët në vazhdim do të prezantohet në treg Samsungu i ri GT-C3500 (Ch@ t 350), një telefon i kategorisë së ulët, i cili dallohet nga një tastierë e tipit QËERTY tepër praktike dhe nga një ekran me prekje (në formatin QVGA dhe i madhësisë 2,4 inç) si smartphonët më të kushtueshëm. Trupi i telefonit celular ka përmasat 100 x 52 x16 milimetër dhe zotëron një kamerë prej 2.0 megapixel të pajisur me blic. Nuk mungojnë lidhjet bluetooth dhe Wi-Fi, ndërsa për sa i përket memories ajo është e zgjerueshme nëpërmjet mikro-sledave SD. Për momentin nuk ka pasur asnjë njoftim në lidhje me çmimin me të cilin ky celular do të lançohet në treg.

r.b/NOA

Temat e fundit