Problem gjat instalimit te programit ne iPhone - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Problem gjat instalimit te programit ne iPhone

Problem gjat instalimit te programit ne iPhone

· 2 · 974

  • Postime: 328
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-10-2009, 18:42:38
Teksa po mundohem te instaloj nje program iCam me paraqitet nje problem.
( shikoni fotografin posht ki eshte problemi qe me paraqitet qfar duhet te bej )


#1 ne: 01-11-2009, 21:34:09
nese  eshte crack .ipa seshte si duhet

Temat e fundit