Probleme me iPhone 3G - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Probleme me iPhone 3G

Probleme me iPhone 3G

· 1 · 693

  • Postime: 7
  • Karma: +0/-0

ne: 16-05-2010, 11:54:23
pershendetje Cuna!
Kete jave kam mare nje iphone te ri ne amerike 3G me version 3.1.3 mirepo nuk po e bej dot unlock . kam shkarkuar firmwarin e ri 3.1.3 dhe programin tjeter snowbreeze 3.1.3 mirepo nuk po behet unlock. ne momentin qe filloj ta hedh sistemin nga fillimi telefoni nuk ndizet per te mare sistemin e ri. Si mund tja bej a ka ndonje menyre per ta zhbllokuar sepse dhe ne dyqanet e celulareve ne tirane te gjithe thone qe nuk e bejne dot dhe thone se duhet te pres te pakten dhe 2 muaj ... a ka ndonje zgjidhje qe mund ta bej unlock domethene nga 3.1.3 ta kaloj ne 3.1.2????
Ne qoftese dini ndonje gje ju lutem ma thoni....
« Editimi i fundit: 17-05-2010, 01:00:03 nga M A X »

Temat e fundit