Program Blacklist per Celular - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Program Blacklist per Celular

Program Blacklist per Celular

· 1 · 773

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 17-02-2010, 06:44:47
pershendetje
a mund te me ndihoj ndonji per te jetur nje program blacklist,sherben per celular per te bllokuar numrat privat dhe nr qe sdo te te marin ne tel.nese mundeni me shkruani.klm
« Editimi i fundit: 05-07-2010, 16:44:40 nga M A X »

Temat e fundit