Samsung Galaxy S II, telefoni më i mirë i vitit - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Samsung Galaxy S II, telefoni më i mirë i vitit

Samsung Galaxy S II, telefoni më i mirë i vitit

· 1 · 579

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 12-10-2011, 16:53:03
Samsung Galaxy S II mund iPhone 4 për titullin “telefoni më i mirë i vitit”. Cmimi u dha nga T3, blogu prestigjioz Anglez mbi teknologjinë.

Sipas T3, kjo është hera e parë në tre vjet që çmimi nuk i shkon një produkti të HTC ose Apple.

Karakteristikat që bërën fitues Galaxy s II, janë një procesor dual-core 1.5GHz, ekrani 4.3 polc dhe shpejtësia e shkarkimit 4G. T3 vlersoi gjithashtu edhe karakteristika të tjera, si shkrimi dhe cilësia e kamerës.

Gjatë dy viteve të fundit fituesi ka qënë HTC me HTC Hero në vitin 2009 dhe HTC Desire në vitin 2010.

Duket se iPhone 4 është penalizuar nga blogu i famshëm, prej antenës së tij defektoze. Ndoshta produkti i fundit i Apple, iPhone 4S do të jetë më i suksesshëm ndaj konkurrencës.

(a.h/BalkanWeb)

Temat e fundit