Si te formatojme nje telefon android - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te formatojme nje telefon android

Si te formatojme nje telefon android

· 1 · 386

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-09-2019, 22:42:21
Para se ta formatoni celularin tuaj duhet te dini qe do te fshihet gjithqka qe keni ne te si per shembull fotot, videot, muzikt, programet e shkarkuara, numrat, sms, etj keshtu qe ju duhet qe ti ruani diku tjeter para se ta formatoni. Nese keni nje karte memorie micro sd fotot dhe videot do te ruhen aty. Vazhdimi: https://zeital.blogspot.com/2017/01/si-te-formatojme-nje-celular-android.html

Temat e fundit