SMS, edhe nëpërmjet orës së dorës ! - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

SMS, edhe nëpërmjet orës së dorës !

SMS, edhe nëpërmjet orës së dorës !

· 1 · 908

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 08-01-2007, 08:18:55
Herën e ardhshme, kur t’ju bjerë zilja e telefonit, shikoni orën dhe kuptoni, nëse ia vlen t’i përgjigjesh apo jo.   
Kjo sigurisht që nuk ka të bëjë me njohjen e orës së saktë, por me projektin e ri, që gjen si bashkëpunëtor Sony Ericsson dhe kompaninë e orëve Fossil. Ky bashkëpunim do të nxjerrë së shpejti në qarkullim orët e para që lidhen me aparatin celular, me anë të një sistemi wireless Bluetooth. Kështu, të gjitha të dhënat që dalin në ekranin e telefonit do të shfaqen edhe te fusha e orës së dorës.
 

Temat e fundit