SMS Falas përmes GMX - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

SMS Falas përmes GMX

Vizitor · 15 · 10467

SMS Falas përmes GMX

Vizitor · 15 · 10467
 • i identifikuar

  ne: 14-11-2008, 12:15:42
  Ju ofron SmS Falas ne Operatoret Kosovare dhe ata te Shqiperise.
  Mesazhet mund te dergohen direkt nga faqja, apo edhe nga faqet tjera te prezantuara ne faqe.
  Klikoni adresen: http://www.dergo-sms.de/ qe te vazhdoni ne dergimin e SMS.


  Vini Re: Preferohet te hapet me Mozilla Firefox per performance me te mire!
 • i identifikuar

  #1 ne: 13-12-2008, 23:41:35
  po kujeni
 • i identifikuar

  #2 ne: 24-12-2008, 11:26:13
  po ku jeni more hehehe ju qe e dini qet web per mesahe ashten shum i mire edhe krejt gratis i ki eheeheheh a po knaqni tu qu mesazhe a egehehe knaqnu sa sjav ka nalen krejt se qeshtu krejt jan nalen webat qe u qelshin me u qumesae gratis te tjereve veq pak rrike edhe mejhhere u nalke ehehhehe tung klm

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #3 ne: 24-12-2008, 12:13:59
  Niki te lutem jep sqarıme rreth ketıj websıtı. Nese une tentoj te dergoj te nısı mesazhe duhet te kem ne account ne kete websıte apo jo??
 • i identifikuar

  #4 ne: 24-12-2008, 16:47:05
  Niki te lutem jep sqarıme rreth ketıj websıtı. Nese une tentoj te dergoj te nısı mesazhe duhet te kem ne account ne kete websıte apo jo??

  Jo nuk duhet te kesh account, accountat e i hap une,,, ti vetem duhet te hysh ne faqe, te presesh 5-6 sec derisa te hapet faqja per dergim te SMS-ave, pastaj e zgjedh njeren llogari ( prej 1-5 ) edhe kliko ne te, pastaj e shikon foton qe e kom vendos ne postimin e pare ne kete teme, edhe vepro njejt si ne foto.

  Ps. Nese njera llogari nuk funskion atehere kthehesh mbrapa dhe zgjedh tjetren.

  • Postime: 64
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #5 ne: 25-12-2008, 08:31:35
  faleminderit sh. Tung . klm mıre

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #6 ne: 04-01-2009, 21:35:47
  .. Ben ta perdorim ne qe jetojme jashte Shqiperise kete GMX?? .. :)

  .. E kam provuar nuk ben apo ndoshta s'di dhe aq mire sepse nuk kuptoj Gjermanisht fare .. :S :)
 • i identifikuar

  #7 ne: 05-01-2009, 04:07:14
  .. Ben ta perdorim ne qe jetojme jashte Shqiperise kete GMX?? .. :)

  .. E kam provuar nuk ben apo ndoshta s'di dhe aq mire sepse nuk kuptoj Gjermanisht fare .. :S :)

  Po mundesh, pothuajse ne te gjith operatoret funksionon.

  Ndoshgta kur ke provu ti llogarit nuk kan qen ne funskion :S, koheve te fundit ka shume ngarkes, dergohen afer 10 000 sms ne 24 ore edhe pastaj po bllokohet derisa te rifreskohet llogaria.

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #8 ne: 05-01-2009, 10:37:32
  Ok thnx do ta provoj perseri anyway.. :)
 • i identifikuar

  #9 ne: 30-01-2009, 10:14:14
  tung ej bree pse spo ban ky far gmx per sms qka ka a si ke dhan me hanger ti niki a hehhhee   hmmmmm:
 • i identifikuar

  #10 ne: 16-02-2009, 08:28:12
  tung si je a je mir najsen tre ka ti ani a je ne quma je qutaaaaaaaa ej tung klm tfala tanve   :-[ :D
 • i identifikuar

  #11 ne: 20-02-2009, 13:27:58
  Vini re, funksionon vetem me Internet Explorer. Nese perdorni Firefox apo shfletues tjeter nuk do te mund te dergoni SMS.
  Klikoni adresen: http://www.dergo-sms.de/ qe te vazhdoni ne dergimin e SMS.
 • i identifikuar

  #12 ne: 20-07-2009, 22:18:55
  Rifreskim i Temes!

  Faqja eshte perseri ne funskion, pas nje kohe inaktiviteti per mungese kohe.

  Perveq metodes me GMX, eshte aktive edhe metoda me 1&1.

  Enjoy.

  • Postime: 305
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #13 ne: 29-07-2009, 13:20:09
  http://www.smsquickly.com

  20 sms me nje regjistrim , mund te regjistroheni disa here.

  :)
 • i identifikuar

  #14 ne: 12-09-2010, 01:09:18
  **********
  « Editimi i fundit: 12-09-2010, 11:37:58 nga M A X »

  Temat e fundit