Të blej SmartPhone apo jo? - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Të blej SmartPhone apo jo?

Të blej SmartPhone apo jo?

· 3 · 1355

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 16-11-2008, 14:01:24
Po mendoj te blej një celular te tipit SmartPhone por ende nuk jam i sigurtë se çfarë te marr.
Vete telefonin e dua pergjithesisht për telefonim te thjeshtë dhe mbase ndonjëherë edhe për te lexuar email-e.
Për lundrim ne internet, TV e degjim muzikë nuk jam dhe aq i interesuar. Për shijet e mija një celular i ka te kota opsionet për internet apo TV sepse ekrani është tepër i vogël ne çdo rast. Ah, dhe madhësia e telefonit nuk duhet te jetë tepër e madhe. Nuk e kam me qejf te leviz me një "tulle" ne xhep. :)
Do ishte tamam për mua një Blackberry, iPhone apo diçka tjetër?!

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-11-2008, 20:27:58
Një cope telefon mobil do? Po bli një Motorola 3310 o burrë i dheut...

Seriozisht e kam, se unë për vete perdor një Samsung ordiner, qe e mora falas me kontraten e sherbimit. Ky bën pak a shumë vetëm një gjë, por e bën mirë. :)

Sa për BlackBerry, po të lajmëroj se te bën aq shumë për vete saqë kanë nisur ta quajne CrackBerry; ca veta te puna ime tërë kohën me këtë celular ne dorë i sheh. Tani qe te paralajmerova, hidhi një sy BlackBerry Pearl :-x

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-02-2020, 19:55:04
Shif shif.....tulle ne xhep  😂 Me vjen turp nga vetja  😆🙄
Po mendoj te blej një celular te tipit SmartPhone por ende nuk jam i sigurtë se çfarë te marr.
Vete telefonin e dua pergjithesisht për telefonim te thjeshtë dhe mbase ndonjëherë edhe për te lexuar email-e.
Për lundrim ne internet, TV e degjim muzikë nuk jam dhe aq i interesuar. Për shijet e mija një celular i ka te kota opsionet për internet apo TV sepse ekrani është tepër i vogël ne çdo rast. Ah, dhe madhësia e telefonit nuk duhet te jetë tepër e madhe. Nuk e kam me qejf te leviz me një "tulle" ne xhep. :)
Do ishte tamam për mua një Blackberry, iPhone apo diçka tjetër?!


"Tulla" qe mbaj tani
 

Temat e fundit