Telefonim falas ne Amerike dhe Kanada me Google Voice - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefonim falas ne Amerike dhe Kanada me Google Voice

Telefonim falas ne Amerike dhe Kanada me Google Voice

· 1 · 699

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-03-2011, 19:57:59
Duke hapur nje llogari ne Gmail, dhe e zgjedh shtetin sikur jeton ne USA, ateher si te hapet llogaria, ne anen e majt te emailit u hapet nje ikon ku thot call phone, ateher ju mund te bisedoni ne amerik dhe kanada falas.  ;)

Per cdo pyetje mund te postoni ketu.

Kalofshi mire.
Gjumashi
« Editimi i fundit: 04-03-2011, 01:54:37 nga M A X »

Temat e fundit