“Window” - Telefoni i se ardhmes - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

“Window” - Telefoni i se ardhmes

“Window” - Telefoni i se ardhmes

· 1 · 652

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-04-2010, 01:32:36

TelefoniWindow! Koncept i se ardhmes

byDenisi

Telefoni “Window”është një produkt i konceptuar nga “SeunghanSong”.Ai është i aftë tëbëjë parashikime të sakta të motitdhe gjithashtu ekrani i tij reflekton gjëndjen klimatikeqë gjëndet jashtë në ambient!

Dite me Diell

Diteme Diell

Dergimi i Mesazheve

Dergimii mesazheve

Kryerja e nje telefonate

Kryerjae nje telefonate

Dite me Debore

Diteme Debore


Dite me shi

Diteme shi


Burimi: http://www.eklipsi.com/telefoni-window-koncept-i-se-ardhmes/

Temat e fundit