YouTube me faqe te re per Celular! - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

YouTube me faqe te re per Celular!

YouTube me faqe te re per Celular!

· 1 · 718

  • Postime: 53
  • Karma: +0/-0

ne: 09-07-2010, 21:20:31
Shërbimi për video YouTube ka paraqitur versionin e ri të faqes mobile i cili gjendet në adresën m.youtube.com.
Tani, ju mund të pyesni veten çka ju nevojitet versioni mobil i YouTube në internet kur sot shumica e telefonave të mençur vijnë me aplikacion të veçantë për shikim të video materialeve në YouTube? Epo, siç pohojnë në YouTube, faqja e tyre e dedikuar për celularë punon më mirë dhe më shpejt se aplikacionit e krijuara për këtë qëllim, si dhe video materialet janë me kualitet më të mirë.

Kjo është pjesë e trendit në rritje në kuadër të cilit kompanitë e mëdha të internetit çdo ditë e më shumë promovojnë versionet e uebit të shërbimeve të veta të bazuara në standardin e ri HTML5, e jo aplikacionet mbi të cilat shpesh nuk kanë kontroll të plotë. Duket se YouTube është bukur i pakënaqur me aplikacionin YouTube të kompanisë Apple, prandaj ka vendosur që t’i tregoj se si duhet bërë gjërat.

Në rast se dëshironi të provoni versionin e ri mobil të YouTube, atëherë shkruani adresën m.youtube.com në celularin tuaj.

Temat e fundit