Zyrtare: Symbian OS zyrtarisht i vdekur - Mobile | Apps

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zyrtare: Symbian OS zyrtarisht i vdekur

Zyrtare: Symbian OS zyrtarisht i vdekur

· 2 · 4062

  • Postime: 90
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-01-2013, 18:34:36
lexo me shume.
« Editimi i fundit: 09-02-2020, 22:31:33 nga M A X »

  • Postime: 20
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 17-02-2013, 12:24:41
tani nokia do i drejtohet windows mobile por prap se prap me sitemat e android dhe OS e iphonit ska krahasim  :(

Temat e fundit