Arabia Saudite do te ndertoje nje qytet 170 km te gjate - Arkitekturë / Inxhinieri

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Arabia Saudite do te ndertoje nje qytet 170 km te gjate

Arabia Saudite do te ndertoje nje qytet 170 km te gjate

· 1 · 189

  • Postime: 27977
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-01-2021, 19:58:25

Qyteti planifikuar do te jete i gjate 170 km ne vije te drejte dhe nuk do te kete rruge, makina apo transport publik. Gjithcka do te jete ndertuar ne menyre te tille qe te jete e arritshme ne kembe brenda 5 minutash. Per te gjitha nevojat llogjistike, psh furnizimi me cdo gje te nevojshme per jeten e perditshme, do te ndertohet ne struktura te integruara dhe qe nuk bien ne sy.

Temat e fundit