(Not)Understanding Albanian Fashion - Artet e Bukura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

(Not)Understanding Albanian Fashion

(Not)Understanding Albanian Fashion

· 3 · 1077

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

ne: 29-08-2007, 22:35:32
Pse shqiptaret (femrat) vishen pothuajse gjithmone ne menyra provokuese? Pse ndiejne nevojen qe te terheqin vemendjen duke treguar kofshe, dekolte, shpine etj?    hmmmmm:

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 31-08-2007, 15:29:43
Ketu http://www.zeriyt.com/rinia-shqiptare/a-di-te-vishet-rinia-shqiptare-t33008.20.html ke nje teme se si vishit rinia shqiptare e ke dhe me shume debate,ke dhe te rubrika e modes tema per veshjet.

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 04-09-2007, 20:53:20
Faleminderit per link. Po une akoma nuk po kuptoj pse?  :D

Temat e fundit