Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: catsanddogs
« ne: 04-09-2007, 20:53:20 »

Faleminderit per link. Po une akoma nuk po kuptoj pse?  :D
Postuar nga: Berni
« ne: 31-08-2007, 15:29:43 »

Ketu http://www.zeriyt.com/rinia-shqiptare/a-di-te-vishet-rinia-shqiptare-t33008.20.html ke nje teme se si vishit rinia shqiptare e ke dhe me shume debate,ke dhe te rubrika e modes tema per veshjet.
Postuar nga: catsanddogs
« ne: 29-08-2007, 22:35:32 »

Pse shqiptaret (femrat) vishen pothuajse gjithmone ne menyra provokuese? Pse ndiejne nevojen qe te terheqin vemendjen duke treguar kofshe, dekolte, shpine etj?    hmmmmm: